Henkilökunta

Henkilökuntamme on koulutettu palvelemaan sinua ja auttamaan tavoitteittesi saavuttamisessa.  Olitpa sitten aloittelija tai aktiiviliikkuja, meiltä saat varmasti juuri sinulle sopivan liikuntapalvelun.

Muista, että henkilökuntamme on juuri sinua varten!

Forever Joensuun koulutettujen liikunnanohjaajien ja fysioterapeuttien puoleen on turvallista kääntyä kaikissa harjoitteluun, palautumiseen ja ravintoon ym. liittyvissä asioissa.

Birgitta Pöllänen

Toimitusjohtaja
Klubivastaava
Myynti-/asiakasneuvoja

p. 050 382 1785
birgitta.pollanen@foreverjoensuu.fi

Olli Pöllänen

Personal Trainer
Vastaanotto

Ryhmäliikunnanohjaaja/toiminnallinen harjoittelu

p. 050 382 1785
olli-pekka.pollanen@foreverjoensuu.fi

Marja Appelgren

Liikunnanohjaaja AMK
Fustra-ohjaaja

Ryhmäliikuntavastaava
Omaohjaaja
Personal Trainer
Ryhmäliikunnanohjaaja

p. 0400 479 090
marja.appelgren@foreverjoensuu.fi

Noora Kolunsarka

Fysioterapeutti AMK
Fustra-koordinaattori ja -ohjaaja
Fysioterapia
Hieronta
Ryhmäliikunnanohjaaja

p. 050 407 6675
noora.kolunsarka@foreverjoensuu.fi

Kaija Vaittinen

Fysioterapeutti AMK
Fustra-ohjaaja
Ryhmäliikunnanohjaaja

p. 050 432 6845
kaija.vaittinen@foreverjoensuu.fi

Päivi Kyllönen

Fysioterapeutti
Fustra-ohjaaja
Laitepilatesohjaaja
Mindfulness Coach
Ryhmäliikunnanohjaaja

p. 0400 299 369
paivi.kyllonen@foreverjoensuu.fi

Jessica Koskinen

Fysioterapeutti AMK
Fustra-ohjaaja
Ryhmäliikunnanohjaaja

p. 0400 257 255
jessica.koskinen@foreverjoensuu.fi

Sanni Hirsikangas

Asiakasneuvoja
Liikunnanohjaaja AMK

p. 050 372 3325
sanni.hirsikangas@foreverjoensuu.fi

Jani Hakkarainen

Urheiluhieroja

Seija Walling

Ryhmäliikunnanohjaaja

Mareena Hyypiä

Ryhmäliikunnanohjaaja

Kaisa Määttänen

Ryhmäliikunnanohjaaja

info@foreverjoensuu.fi

Toni Pakarinen

Liikuntaneuvoja
Fustra-ohjaaja
Ryhmäliikunnanohjaaja
p. 0400 359 349
toni.pakarinen@foreverjoensuu.fi

Elina Lehikoinen

Fysioterapeutti AMK
Fustra-ohjaaja
Kinesioteippaus
Fysioterapia
Hieronta
Personal Trainer
Ryhmäliikunnanohjaaja

p. 0400 526 868
elina.lehikoinen@foreverjoensuu.fi

Hanna Päivinen

Vastaanotto

Toimisto

p. 050 382 1785
hanna.paivinen@foreverjoensuu.fi

Henri Heiskanen

Ryhmäliikunnan ohjaaja
Fysioterapeutti AMK

Laura Iljin

Ryhmäliikunnanohjaaja

info@foreverjoensuu.fi

Reeta Raimoaho

Fysioterapeutti AMK
Ryhmäliikunnanohjaaja
Omaohjaaja

p. 050 382 1785

Mari Reijonen

Ryhmäliikunnanohjaaja

info@foreverjoensuu.fi

        

Forever Joensuun tuntikalenteri »

Tarkemmat tuntikuvaukset löydät tuntikalenterista tuntikohtaa klikkaamalla.

Ilmastoiduissa ja viihtyisissä jumppasaleissamme saavutat tavoitteesi ja nautit liikunnasta ryhmässä!

Lue lisää

Ota yhteyttä